download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.uk

FIAHrvatski Auto i Karting SavezZAGREBAČKI AUTOMOBILISTIČKI SAVEZAuto Klub Delta SportKrapinsko-Zagorska ŽupanijaTZ Kumrovec-Desinić-Zagorska SelaTerme TuheljHrvatska Turistička Zajednica

Facebook

YouTube

Lista pretprijavljenih

  • Written by 
  • Petak, 22 Veljača 2019 13:00
Rb.
No.
Vozač/Driver
Suvozač/Codriver
Nac.
Nat.
Natjecatelj/Team
Vozilo/Car
MZPH/PH/OPZ
Klasa/Class
1. Krisztian Hideg
Istvan Kerek
croatia
croatia
AK Delta Sport
Škoda Fabia R5
1 / 1 / III
2. Herman Neubauer
Bernhard Ettel
austria
austria
ZM Racing Team
Ford Fiesta R5
1 / - / -
3.* Rok Turk
Blanka Kacin
slovenia
slovenia
Hyundai Team Slovenija
Hyundai i20 R5
1 / - / -
4. Antal Kovacs
Gergo Istovics
hungary
hungary
Antal Kovacs
Ford Fiesta R5
1 / - / -
5. Janos Szilagyi
Aleksandra Varadi
croatia
croatia
AK Delta Sport
Ford Fiesta R5
1 / 1 / III
6. Szabolcs Varkonyi
Gergely Makai
hungary
hungary
Ritmus Ase
Škoda Fabia R5
1 / - / -
7. Darko Peljhan
Matej Čar
slovenia
slovenia
Dirkalno Društvo R
VW Polo RN4
1 / - / -
8. Janko Čebron
Gregor Fakin
slovenia
slovenia
Š.D. Gas Kras
Mitsubishi Lancer Evo IX
1 / - / -
9. Denis Šroler
Jasna Tomažić
croatia
croatia
AK Delta Sport
Seat Leon FR
1 / 1 / III
10. Viliam Prodan
Zoran Raštegorac
croatia
croatia
AK Opatija Motorsport
Renault Clio R3
2 / 2 / -
11. Juraj Šebalj
Ivan Pogačić
croatia
croatia
AKK Sveta Nedelja
Toyota GT86 C2 R3
2 / 2 / II
12. Marko Cavor
Saša Čaklović
croatia
croatia
AKK Zanatlija
Seat Ibiza TDi
2 / 2 / II
13. Sandi Garguljak
Tomislav Mikulić
croatia
croatia
AK Zagorje
Renault Clio R3
- / 2 / II
14. Damir Krvar
Filip Krvar
croatia
croatia
AK Delta Sport
Alfa Romeo 145 QV
2 / 2 / II
15. Tomislav Jaffrey-Jemrić
Tomislav Tomašković
croatia
croatia
AK AD-Astra
Škoda Fabia 1.9 RS
- / 2 / -
16. Kristof Klausz
Botond Csanyi
hungary
hungary
Klausz Motorsport
Peugeot 208 R2
3 / - / -
17. Marko Grossi
David Kavčič
slovenia
slovenia
AK Ajdovščina Motorsport
Citroen C2 R2 Max
3 / - / -
18. Dario Šamec
Florian Šalec
croatia
croatia
AK Zagorje
Peugeot 206 RC
3 / 3 / II
19. Mateo Butorac
Marko Stiperski
croatia
croatia
AK Opatija Motorsport
Citroen C2 R2 Max
- / 3 / -
20. Tomas Hrvatin
Ivan Pavlović
croatia
croatia
AK Rijeka
Renault Clio RS
3 / 3 / -
21. Alfred Kramer jun.
Michael Uschan
austria
austria
Lema Racing
Opel Adam R2
3 / - / -
22. Enrico Windisch
Kurt Huber
austria
austria
Signed Streets Motorsport
Citroen C2 R2 Max
3 / - / -
23. Luka Latinović
Matija Gereci
croatia
croatia
AK Delta Sport
Ford Fiesta ST
3 / 3 / II
24. Martin Ravenščak
Filip Puzić
croatia
croatia
AKK Sveta Nedelja
Ford Fiesta R2T
- / 3 / II
25. Erik Bernik
Nik Stanić
slovenia
slovenia
Š.D. Gas Kras
Renault Clio 2.0
3 / - / -
26. Rok Jerkič
Marko Stopar
slovenia
slovenia
Autosport Jazon
MG ZR 105
4 / - / -
27. Vladimir Poredski
Marko Šivak
croatia
croatia
AK Delta Sport
Škoda Fabia
4 / 4 / I
28. Marsel Katić
Denis Rubinić
croatia
croatia
AK Opatija Motorsport
VW Polo
- / 4 / -
29. Marin Vuković
Ivo Marinović
croatia
croatia
AKK Zanatlija
Škoda Fabia
- / 4 / I
30. Saša Horvat
Damir Boc
croatia
croatia
AK Zagorje / AK Ina Delta
Škoda Fabia
- / 4 / I
31. Marko Domitrek
TBA
croatia

AK Ina Delta
Peugeot 106 Rallye
- / 4 / II
32. Matija Novosel
Renato Božić
croatia
croatia
AK Ina Delta / AKK Zanatlija
Fiat Seicento
- / 4 / I
33. Tonko Šarac
Stjepan Ferenc
croatia
croatia
AK Delta Sport / AKK Zanatlija
VW Polo 1.4.
4 / 4 / I
34. Nenad Lončarić
Tomislav Pazman
croatia
croatia
AKK Sveta Nedelja
Subaru Impreza STi
5-S3 / 5-S3 / III
35. Krešimir Ravenščak
Dora Ravenščak
croatia
croatia
AKK Sveta Nedelja
Ford Escort MKI
- / 5-S3 / III
36. Paolo Mavričić
Aleksandra Kovačić
croatia
croatia
AK Opatija Motorsport / AK Delta Sport
Seat Ibiza
- / 5-S3, J / -
37. Sandi Jugovac
Doriano Milanović
croatia
croatia
Istra Racing Team Pazin
Peugeot 106 Rally
- / 5-S2 / -
38. Janos Locher
Peter Jozsa
croatia
hungary
AK Delta Sport / Szepa Akse
Peugeot 106 S16
5-S2 / 5-S2 / II
39. Alen Mađer
Anamarija Mađer
croatia
croatia
AK Dubrava
VW Polo GTi
5-S2 / 5-S2 / II
40. Nenad Hrvatin
Doris Labinjan
croatia
croatia
Istra Racing Team Pazin
Peugeot 306 GTi
- / 5-S2 / -
41. Gorana Hunić
Zoran Krajačić
croatia
croatia
AK Ina Delta / AK Delta Sport
Ford Focus 
- / 5-S2, V / II, V
42. Marko Čerljenko
TBA
croatia AK Rugvica
Renault Clio 
- / 5-S2 / II
43. Mario Ban
Nicol Baričević
croatia
croatia
AK Zagorje
Peugeot 106 Rallye
- / 5-S1 / I
44. Josip Huzanić
Ivan Stipetić
croatia
croatia
AK Ina Delta
Škoda Felicia
- / 5-S1 / I
45. Slaven Šekuljica
Monika Čižmek
croatia
croatia
AK Ina Delta
Suzuki Swift
- / 5-S1 / I
46. Dorian Jemrić
Lana Trampuž
croatia
croatia
AK AD-Astra
Škoda Fabia 1.4
- / 5-S1 / -
47. Matija Potrata
Marko Nabergoj
slovenia
slovenia
AK Ajdovščina Motorsport
Zastava Yugo
5-S1 / - / -
48. Danijel Hursa
Josip Popović Gabud
croatia
croatia
AK Zagorje
Škoda Favorit
- / 5-S1 / I
49.* Davor Preksavec
Patrik Zubić
croatia
croatia
AK Delta Sport / AK Rogoznica
Suziki Swift GTi
5-S1 / 5-S1 / I
50.* Lajos Belso
Kristof Belso
hungary
hungary
Veszprem Aero SE
Suzuki Swift 1.3
5-S1 / - / -
51. Tin Tomljanović
Anđelko Košec
croatia
croatia
AK Delta Sport
Opel Corsa GSi
5-H / 5-H / IV
52. Marko-Oto Juričev-Martinčev
Sanda Tolić
croatia
croatia
AK Delta Sport / AKK Zanatlija
Fiat 126
5-H / 5-H / IV
53. Igor Mandić
TBA
croatia AK Ina Delta
Peugeot 205 1.9 Rallye
- / 5-H / IV
54. Krunoslav Car
Danijel Slunjski
croatia
croatia
AK Zagorje
Fiat Punto
- / - / II, J

*nove posade na listi / new crews on the list

back to top

Login or Register