NATJECATELJI - Lista Prijavljenih
Lista prijava

Objavljena: 18. ožujka 2013.


Potvrda prijema prijave

Objavljena: 18. ožujka 2013.


LISTA PRIJAVLJENIH POSADA
SNo PRIO DRIVER CODRIVER NAT COMPETITOR / TEAM CAR MRPH, PH PSL
1 ASN

 Juraj ŠEBALJ

 Toni KLINC

 AKK Sveta Nedelja

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1 III
2 ASN

 Janos SZILAGYI

 Botond CSANYI

 AK Delta Sport

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1 III
3 ASN

 Darko PELJHAN

 Tina LAZAR

 Dirkalno Društvo R

 Mitsubishi Lancer EVO X

1
4

 Rajko ŽAKELJ

 Blaž SELAN

 Autosport Jazon

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1
5

 Tibor VAVIKA

 Kornel BAUMHAKL

 Praktistar Kft

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1
6

 Danijel ŠAŠKIN

 Damir BRUNER

 AK D.T. Poreč

 Mitsubishi Lancer EVO X

1
7

 Nenad LONČARIĆ

 Tomislav PAZMAN

 AKK Sveta Nedelja

 Subaru Impreza STi

5/S3 III
8

 Szabolcs VARKONYI

 Bence SZABO

 AK Delta Sport

 Honda Civic Type R

2 II
9 ASN

 Goran SERTIĆ

 Marko STIPERSKI

 AK Fridge Racing

 Renault Clio R3

2 II
10 ASN

 Davor MIHELIĆ

 Mateo BUTORAC

 AK Opatija Motosport

 Citroen C2R2

3
11

 Daniel VOJVODIĆ

 Tajana DRŽIĆ-PINKY

 AKK Sveta Nedelja

 Mitsubishi Lancer EVO III

5/S3 III
12

 Damir HABAZIN

 Tomislav ŽUPANIĆ

 AK Delta

 Subaru Impreza STi

5/S3 III
14

 Reno TURK

 Rene PINTAR

 AK Delta Sport

 Honda Civic Type R

3 II
15

 Juraj PUŠKAR

 TBA

 AK Delta

 Subaru Imreza STi

1 III
16

 Igor GAUŠ

 Andi AFRIĆ

 AK AD Astra
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Octavia

1
17

 Goran FRANCETIĆ

 Marin FRČKO

 AK Cro Dakar Team

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1 III
18

 Almir VRPČIĆ

 TBA

 AK Art Racing Sarajevo

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1
19

 Krešimir RAVENŠČAK

 Tomislav TOMAŠKOVIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Ford Escort MK I

5/S3 III
20

 Boro MATEŠA

 Zoran HARAPIN

 AK Zagorje - Oroslavje

 Honda Civic Type R

2 II
21

 Branko JEMRIĆ

 Igor ŠUGAR

 AK AD Astra
 AK Delta Sport
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Fabia RS

2
22

 Manuel KODELJA

 Vedran BUŽIĆ

 AK Buzet Autosport

 Renault Clio

3
23

 Tomislav ŠKALIĆ

 Zdravko ŠKALIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Lada VFTS

5/S2 II
24

 Dario ŠAMEC

 Goran ŠAMS

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Stubaki

 Peugeot 106 rallye 16V

3 II
25

 Grega PREMRL

 Gregor BREŠER

 AK MGM Postojna

 MG ZR 105

4
26

 Gašper VERBIČ

 Slavko PETRC

 Autosport Jazon

 Škoda Fabia

4
27 ASN

 Ivan BAHORIĆ

 Mario BAHORIĆ

 AK Delta Sport

 Škoda Fabia 1.4

4 I
28

 Karl RUMPLER

 Maria RUMPLER

 Karl Rumpler

 Mitsubishi Lancer EVO V

5/S3
29

 Antun VRBANOVIĆ

 Branimir KUČKO

 AK Rally Baba

 Škoda Felicia Kit Car

4 I
30

 Matjaž MIHEVC

 Davor IVIČ

 Autosport Jazon

 Škoda Felicia Kit Car

4
31

 Ivica SILADIĆ

 Jasna DURAK

 AK Rally Baba

 Ford Fiesta ST

3 II
32

 Sandi GARGULJAK

 Dina OREŠIĆ

 AK Sesvete
 AMK Dugo Selo

 Renault Clio

3 II
33

 Muhamedali MAKSUTI

 Dorijano MILANOVIĆ

 AK Istra Racing Team

 Peugeot 106 rallye

4
34

 Simon TROBEC

 Tadej SIMČIČ

 Dirkalno Društvo R

 Peugeot 106

4
35

 Zlatko BROZOVIĆ

 Teedy VLAISAVLJEVIĆ

 AKK Zanatlija

 Renault 5 GT Turbo

5/H IV
36

 Vladimir POREDSKI

 Marko ŠIVAK

 AK Delta Sport

 Škoda Fabia 1.4

4 I
37

 Tomislav POSTRUŽIN

 Tomislav POSPIŠ

 AKK Sveta Nedelja

 Opel Astra GSi

5/S2 II
38

 Kristijan OZIMEC

 Damir BOC

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Delta

 Renault Clio 2.0 16V

5/S2 II
39

 Marino IVANČIĆ

 Marko MATIJAŠIĆ

 AK Buzet Autosport

 BMW 325

5/S3
40

 Jan MRAK

 Helena ŠMIT

 AK Modri Dirkač

 Suzuki Swift GTi

4
41

 Marsel KATIĆ

 Denis RUBINIĆ

 AK Zrinski

 VW Polo

4
42

 Klavdija SENICA

 Miran ŠMID

 Autosport Jazon

 Fiat Panda Kit Car

4
43

 Blaž BENČINA

 Matic HUMAR

 AK Modri Dirkač

 Zastava Yugo

4
44

 Robert GRBAC

 Sandra SRDOČ

 AK AD Astra
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Fabia

4
45

 Roland FERENČIĆ

 Domagoj ŠIPRAK

 AK Istra Racing Team

 Dacia Sandero 1.6

5/S2
46

 Juraj COMBAJ

 Saša CRNEC

 AK Zagorje - Oroslavje

 Suzuki Swift 1.3 GTi

5/S1 I
47

 Igor MANDIĆ

 Antonio HERNAUT

 AKK Zanatlija

 Zastava Yugo Sport

5/S2 II
48

 Andrej ČUK

 Jan KAVČIČ

 AK Zaba

 Renault Clio 1.4 16V

5/S1
49

 Saša HORVAT

 Tomica GREDIČAK

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Stubaki

 Škoda Fabia

5/S1 I
50

 Josip ŽAGAR-ZAX

 Nikola MIKETIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Toyota Corolla GT AE86

IV
51

 Igor VUKMIROVIĆ

 Antonia VUKMIROVIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Opel Astra GSi

II
52

 Luka HRUBI

 Ivica PRIBANIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Peugeot 106 rallye

I
53

 Davor PREKSAVEC

 Goran KIRIN

 AK Zagorje - Oroslavje

 Suzuki Swift 1.3 GTi

I
54

 Marko ČERLJENKO

 Damir PETROVIĆ

 AK Delta Timing

 Ford Focus Cup

II
55

 Partik ZUBIĆ

 Dominik GRGIĆ

 AKK Zanatlija

 Zastava Yugo

I
COMPETITORS - Entry List
Entry list

Published: 18th March 2013


Entry confirmation

Published: 18th March 2013


ENTRY LIST
SNo PRIO DRIVER CODRIVER NAT COMPETITOR / TEAM CAR MRPH, PH PSL
1 ASN

 Juraj ŠEBALJ

 Toni KLINC

 AKK Sveta Nedelja

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1 III
2 ASN

 Janos SZILAGYI

 Botond CSANYI

 AK Delta Sport

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1 III
3 ASN

 Darko PELJHAN

 Tina LAZAR

 Dirkalno Društvo R

 Mitsubishi Lancer EVO X

1
4

 Rajko ŽAKELJ

 Blaž SELAN

 Autosport Jazon

 Mitsubishi Lancer EVO IX

1
5

 Tibor VAVIKA

 Kornel BAUMHAKL

 Praktistar Kft

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1
6

 Danijel ŠAŠKIN

 Damir BRUNER

 AK D.T. Poreč

 Mitsubishi Lancer EVO X

1
7

 Nenad LONČARIĆ

 Tomislav PAZMAN

 AKK Sveta Nedelja

 Subaru Impreza STi

5/S3 III
8

 Szabolcs VARKONYI

 Bence SZABO

 AK Delta Sport

 Honda Civic Type R

2 II
9 ASN

 Goran SERTIĆ

 Marko STIPERSKI

 AK Fridge Racing

 Renault Clio R3

2 II
10 ASN

 Davor MIHELIĆ

 Mateo BUTORAC

 AK Opatija Motosport

 Citroen C2R2

3
11

 Daniel VOJVODIĆ

 Tajana DRŽIĆ-PINKY

 AKK Sveta Nedelja

 Mitsubishi Lancer EVO III

5/S3 III
12

 Damir HABAZIN

 Tomislav ŽUPANIĆ

 AK Delta

 Subaru Impreza STi

5/S3 III
14

 Reno TURK

 Rene PINTAR

 AK Delta Sport

 Honda Civic Type R

3 II
15

 Juraj PUŠKAR

 TBA

 AK Delta

 Subaru Imreza STi

1 III
16

 Igor GAUŠ

 Andi AFRIĆ

 AK AD Astra
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Octavia

1
17

 Goran FRANCETIĆ

 Marin FRČKO

 AK Cro Dakar Team

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1 III
18

 Almir VRPČIĆ

 TBA

 AK Art Racing Sarajevo

 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1
19

 Krešimir RAVENŠČAK

 Tomislav TOMAŠKOVIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Ford Escort MK I

5/S3 III
20

 Boro MATEŠA

 Zoran HARAPIN

 AK Zagorje - Oroslavje

 Honda Civic Type R

2 II
21

 Branko JEMRIĆ

 Igor ŠUGAR

 AK AD Astra
 AK Delta Sport
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Fabia RS

2
22

 Manuel KODELJA

 Vedran BUŽIĆ

 AK Buzet Autosport

 Renault Clio

3
23

 Tomislav ŠKALIĆ

 Zdravko ŠKALIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Lada VFTS

5/S2 II
24

 Dario ŠAMEC

 Goran ŠAMS

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Stubaki

 Peugeot 106 rallye 16V

3 II
25

 Grega PREMRL

 Gregor BREŠER

 AK MGM Postojna

 MG ZR 105

4
26

 Gašper VERBIČ

 Slavko PETRC

 Autosport Jazon

 Škoda Fabia

4
27 ASN

 Ivan BAHORIĆ

 Mario BAHORIĆ

 AK Delta Sport

 Škoda Fabia 1.4

4 I
28

 Karl RUMPLER

 Maria RUMPLER

 Karl Rumpler

 Mitsubishi Lancer EVO V

5/S3
29

 Antun VRBANOVIĆ

 Branimir KUČKO

 AK Rally Baba

 Škoda Felicia Kit Car

4 I
30

 Matjaž MIHEVC

 Davor IVIČ

 Autosport Jazon

 Škoda Felicia Kit Car

4
31

 Ivica SILADIĆ

 Jasna DURAK

 AK Rally Baba

 Ford Fiesta ST

3 II
32

 Sandi GARGULJAK

 Dina OREŠIĆ

 AK Sesvete
 AMK Dugo Selo

 Renault Clio

3 II
33

 Muhamedali MAKSUTI

 Dorijano MILANOVIĆ

 AK Istra Racing Team

 Peugeot 106 rallye

4
34

 Simon TROBEC

 Tadej SIMČIČ

 Dirkalno Društvo R

 Peugeot 106

4
35

 Zlatko BROZOVIĆ

 Teedy VLAISAVLJEVIĆ

 AKK Zanatlija

 Renault 5 GT Turbo

5/H IV
36

 Vladimir POREDSKI

 Marko ŠIVAK

 AK Delta Sport

 Škoda Fabia 1.4

4 I
37

 Tomislav POSTRUŽIN

 Tomislav POSPIŠ

 AKK Sveta Nedelja

 Opel Astra GSi

5/S2 II
38

 Kristijan OZIMEC

 Damir BOC

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Delta

 Renault Clio 2.0 16V

5/S2 II
39

 Marino IVANČIĆ

 Marko MATIJAŠIĆ

 AK Buzet Autosport

 BMW 325

5/S3
40

 Jan MRAK

 Helena ŠMIT

 AK Modri Dirkač

 Suzuki Swift GTi

4
41

 Marsel KATIĆ

 Denis RUBINIĆ

 AK Zrinski

 VW Polo

4
42

 Klavdija SENICA

 Miran ŠMID

 Autosport Jazon

 Fiat Panda Kit Car

4
43

 Blaž BENČINA

 Matic HUMAR

 AK Modri Dirkač

 Zastava Yugo

4
44

 Robert GRBAC

 Sandra SRDOČ

 AK AD Astra
 GTM Kastav Rally Team

 Škoda Fabia

4
45

 Roland FERENČIĆ

 Domagoj ŠIPRAK

 AK Istra Racing Team

 Dacia Sandero 1.6

5/S2
46

 Juraj COMBAJ

 Saša CRNEC

 AK Zagorje - Oroslavje

 Suzuki Swift 1.3 GTi

5/S1 I
47

 Igor MANDIĆ

 Antonio HERNAUT

 AKK Zanatlija

 Zastava Yugo Sport

5/S2 II
48

 Andrej ČUK

 Jan KAVČIČ

 AK Zaba

 Renault Clio 1.4 16V

5/S1
49

 Saša HORVAT

 Tomica GREDIČAK

 AK Zagorje - Oroslavje
 AK Stubaki

 Škoda Fabia

5/S1 I
50

 Josip ŽAGAR-ZAX

 Nikola MIKETIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Toyota Corolla GT AE86

IV
51

 Igor VUKMIROVIĆ

 Antonia VUKMIROVIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Opel Astra GSi

II
52

 Luka HRUBI

 Ivica PRIBANIĆ

 AKK Sveta Nedelja

 Peugeot 106 rallye

I
53

 Davor PREKSAVEC

 Goran KIRIN

 AK Zagorje - Oroslavje

 Suzuki Swift 1.3 GTi

I
54

 Marko ČERLJENKO

 Damir PETROVIĆ

 AK Delta Timing

 Ford Focus Cup

II
55

 Partik ZUBIĆ

 Dominik GRGIĆ

 AKK Zanatlija

 Zastava Yugo

I